Koolivorm

 

KOOLIVORMI TELLIMINE 2023/24 õppeaastaks

 • Vestide, lipsude, polode ja pluuside pakkujaks sai uus koostööpartner koolivorm.ee. Disainis muudatusi ei tule, küll aga on oluliselt laienenud särkide ja suuruste valik. Lisandunud on pikkade varrukatega pluusid kolmes toonis. Samuti on kollased polod edaspidi erksama tooniga. Valikus on ka tüdrukutele ruuduline seelik. Tellimine toimub läbi koolivorm.ee veebilehe e-poe: paremalt nurgast „logi sisse“, kasutajatunnus: kristlik, parool: kool.
  Tellitud rõivad saadetakse otse lapsevanemale pakiautomaadiga. Tasuda saab e-poes pangalingi kaudu ning Luminori kliendid ülekandega.

  Tellimise tähtajad: vestid – 20. juuni / polod, pluusid, lipsud, seelikud – 30. juuni

 • Pusade ja kardiganide tellimine toimub kooli kaudu eraldi vormil: https://forms.gle/PHJzPmfZqRjYA995A, tellimuse summa lisandub õppemaksu arvele.

  Tellimise tähtaeg: 20. august

 • Vormikleiti hetkel kahjuks valikus ei ole. Küll aga müüb sobivaid tumesiniseid vormikleite näiteks Prisma ning on võimalik kooli kaudu tikkida peale logo. Samuti võib kleidi asemel kanda vesti valge pluusi ja tumeda ühevärvilise või koolivorm.ee valikust ruudulise seelikuga.

KOOLIVORMI ÜLDINFO

 • Koolivormi kannavad  1.-6. kl õpilased koolis igapäevaselt (vähemalt 1 koolivormi ese).
 • Kooliga seotud pidulikel üritustel:

poistel: valge särk, koolilips, koolivest, tumedad püksid

tüdrukutel: valge pluus, kooli logoga kleit või seelik ja vest

Kuna nüüd on valikus ka kõiki suuruseid rohelisi, valgeid ja tumesiniseid pikkade varrukatega T-särke, julgustame samuti 7.-9. klasside õpilasi neid soetama ja kandma. Ka veste ja polosid on valida paljudes suurustes.

PS Palume mõistvat suhtumist koolivorm.ee tellimiskeskkonnas näha olevate piltide kvaliteedi osas. Oleme kõikide näidistega ise tutvunud ning kõik rõivad on kvaliteetsed ja kenad. Koostöö uue partneriga on värske ning järgmisel õppeaastal saame meie vormirõivastest juba teha paremad fotod.

Koolivormi tellimine ja lisainfo:

Huvijuht Evelin Sedrik  evelin@tkp.ee