Uncategorized

Toeta koolimaja laiendust!

Meile on väljastatud ehitusluba koolihoone laiendamiseks. Koolimaja “vana osa” fassaadi uuendamine ja katuse vahetus on lõpetatud ning oleme jätkanud ehitustöödega keldrikorrusel. Juurdeehituse lõpuni elluviimiseks vajame lisarahastust. Selleks käivitasime toetuse kogumise kampaania.

ENG: SUPPORT THE EXTENSION OF THE SCHOOL BUILDING!

We have been issued a building permit to expand the school building. The renovation of the facade of the “old part” of the school building has been finished and we want to continue with the extension as soon as possible. In order to implement the extension, it is necessary to find additional funding. For this purpose, we launched a fundraising campaign.

Ehituse 1. etapp on valmis!

Tähistame koolimaja ehituse 1 etapi valmimist – aitäh kõigile toetajatele!
Vahetasime vana osa katuse, uuendasime fassaadi, soojustasime ja lasime paigaldada uue täisautomaatse katlasüsteemi. Tulemus: oktoobri küttekulu oli eelmise aasta oktoobriga võrreldes 46% väiksem!
Juurdeehitus on etapp 2, mida saab jätkuvalt toetada:
Swedbank EE862200221058235363 / Tartu Elu Sõna Kogudus / “ehituse toetuseks”
Mõned enne-pärast pildid sellest, kuidas koolimaja uuenenud on:
 

20-50% koolitoidust on mahetoorainest

Alates 2022/23 õppeaastast pakume oma koolis toitu, mida valmistatakse mahetoorainest (20-50%). Toitlustusteenust pakub Toidutorn AS ning koolitoitlustuse menüüdes kasutame toorainena mahepõllumajanduslikke tooteid ja meil on õigus kasutada mahetoodete kasutamisele viitava märgi etaloni „üle 20 kuni 50% toorainest on mahe“. Sellekohast regulaarset toidujärelevalvet teostab Veterinaar- ja Toiduamet. Toetame tervislikke valikuid!

TKP Jõulukontsert 22.dets

Armas koolipere! Olete väga oodatud kooli jõulukontserdile neljapäeval, 22. detsembril kell 18.00 Kolgata kirikusse Veski tn 40.
Pärast kontserti on avatud õpilaskohvik, mille tulu läheb kooli juurdeehituse toetuseks.

2.-3.kl saalihoki turniiri esikoht!

Meie kooli 2. ja 3. klassi tüdrukute võistkond võitis Tartu koolidevahelise saalihoki turniiri, mis toimus 18.10.22 Maaülikooli Spordihoones!
Väga tublid! Palju õnne! Ka poisid pidasid maha tublid lahingud ning said oma alagrupi 3.koha!

Aitäh kõigile osalejatele ja treeneritele!

Avaaktus toimub 1.sept Tartu Pauluse Kirikus

Tartu Kristlik Põhikool alustab 2022/23 õppeaastat piduliku avaaktusega Tartu Pauluse Kirikus 1. septembril kell 13.00. Kooliteed alustab 12+1 esimese klassi õpilast ning kooliperega liitujaid on ka teistes klassides. Head algavat kooliaastat kõigile!

Registreerimine 2022/23 eelkooli

Eelkool annab hea võimaluse tutvuda kooli ning õppetööga ja veenduda selles, kas meie kool on õpilasele sobilik. Aitame lastel jõuda kooliküpsuse tasemeni, toetame nende loomulikku huvi ümbitseva vastu ning soodustame nende arengut koostöövalmiks ja õpihimuliseks inimeseks.