Uudised

TKP tunnustab sadat inimest!

Categories: Uncategorized

Tartu Kristlik Põhikool tunnustab 100 inimest, kes on panustanud kristlikku haridusse Eestis ning on toetanud Tartu Kristlikku Põhikooli! See on meie kingitus Eesti Vabariigile 100. aastapäevaks. Nendele 100-le inimesele oleme valmistanud tänukaardi, mis loodetavasti peatselt kõigi asjaosalisteni jõuab.

Nende 100 inimese hulgas on haridustegelasi, poliitikuid, aktiivseid lapsevanemaid, varasemaid meie kooli õpetajaid, vabatahtlikke, annetajaid ja teisi – need on inimesed, kes on südamega tegutsenud selleks, et toetada eraharidust, eelkõige kristlikku haridust Eestis. Need on inimesed, kes on andnud konkreetse panuse meie kooli arengusse. Need on inimesed, kellele me oleme tänulikud ning kes väärivad meie arvates tõelist tunnustamist! Aitäh Teile!

Kahjuks on sümboolne arv 100 liiga väike, et mahutada kõiki inimesi, kes on meid oma panusega toetanud. Seepärast tahame tänada kõiki meie toetajaid, keda on kokku kindlasti rohkem kui Eesti Vabariigil aastaid! Head vabariigi aastapäeva!