Uncategorized

Jõulukontserdi pildid

19.detsembri õhtul toimus meie 1.-5. klassi jõulupidu, kus astusid üles meie laululapsed ning näha võis ka iga klassi põnevat etteastet. Peole olid kutsutud ka emad-isad ja sugulased, mõningaid pilte saab näha galeriist.

Eelkool alustab 1.oktoobril

Tartu Kristliku Põhikooli eelkool (kooli ettevalmistusrühm) alustab 1.oktoobril kell 16.00.

Kui keegi soovib liituda, siis mõned kohad on veel vabad!
Registreerimiseks palume saata kiri:
info@tkp.ee

tel 55633777 (õppejuht)

Alustas TKP 26.lend

2. septembril toimus õppeaasta pidulik avaaktus Kolgata koguduse ruumides. Esimeses klassis alustas 7 uut õpilast, samuti lisandus 8 uut õpilast vanematesse klassidesse. Tere tulemast kõigile uutele õpilastele ja nende peredele! Oleme rõõmsad meie koolipere kasvamise üle ja soovime kõigile hoolimist ja imesid täis, edukat uut kooliaastat!

Aktuse pildid on nähtavad galeriis.

TKP Suvepäev 8.juunil

Meie kooli 25-aastaseks saamise puhul viime läbi ühe toreda päeva kogu kooliperele.
TKP suvepäev toimub laupäeval, 8. juunil 2019 Viljandimaal Tuule talus.
Oodatud on kõik õpilased, õpetajad, kooli töötajad, vilistlased ja lapsevanemad koos peredega.
Programm algab kell 12.00 ja kestab õhtuni välja.
Kohapeal saab ujuda, mängida korvpalli, jalgpalli, võrkpalli, osaleda erinevatel võistlustel ja meeskondlikel ülesannetel, suhelda, nautida head toitu ja värsket õhku. Samuti tunda rõõmu headest sõpradest ning saada uusi tuttavaid!

Osalustasu (sisaldab lõuna- ja õhtusööki, programmi ning koha renti):

7 eurot inimene
14 eurot pere (2 ja enam liiget)
Kavas on ühised mängud, võistlused, sportmängud, lõbusad tegevused ja suhtlemise aeg. Soe lõuna- ja õhtusöök ning jäätis kõigile osalejatele. Talus on jalutamiseks parkmets ja ujumiseks sobiv suur tiik. Programm lõpeb lõkkeplatsil lõkke ääres, mis süüdatakse orienteeruvalt kell 19.00.
Sõit Tartust toimub autodega (sõiduaeg umbes 1h) ning palume kõigil, kel on autos vabu kohti, märkida see registreerimisvormile.
Palume kõigil end registreerida (hiljemalt 6.juuniks) järgneval lingil: https://forms.gle/ovnkLGz449VHe7Ft6

Kampaania: ronimisväljak

Kuulutame välja kampaania kooli hoovi ronimisväljaku ostmiseks!
Pakume esimese etapina välja mänguväljak Nora ostmise (pildil, hind koos transpordiga 504 eurot)
Osaleda võib igaüks vastavalt võimalusele (ka 5 eurot on sobiv), selleks teha ülekanne:
EE412200221024959741 Swedbank, Tartu Elu Sõna Kogudus (kooli konto), selgitusse “mänguväljak”
Loome koos õpilastele paremad tingimused vahetundide veetmiseks ja füüsiliseks aktiivsuseks – aitäh teile!

TKP tähistab 25.aastapäeva!

Tartu Kristlikul Põhikoolil täitub sel aastal lausa veerand sajandit tegutsemise algusest ning selle sündmuse vääriliseks tähistamiseks toimub pidulik kontsert 4.mail kell 18.00 Tartu Pauluse Kirikus. Kontserdil võib näha ja kuulda nii õpilasi, õpetajaid, lapsevanemaid kui ka vilistlasi. Ootatud on kogu koolipere koos sugulaste ja tuttavatega ning igaüks, kes on  meie koolist huvitatud – kontsert on osalejatele tasuta!

Pärast kontserti toimub ühine tordisöömine ning õnnitlemine kiriku alumises saalis, kus loositakse välja ka auhinnad lühijuttude konkursil “TKP 25” osalenute vahel (4 vSpa 25 eurost kinkekaarti). Soovijatel on võimalik ka sõna võtta, et oma soovid ja õnnitlused kooliperele edasi anda.

Samal õhtul pärast kontserti toimub vilistlaste õhtu meie koolimajas Ööbiku 10a, kus kohtutakse vanade sõprade, klassikaaslaste ja õpetajatega ning vaatatakse ühiselt, mis koolis vahepeal muutunud on. Vilistlaste õhtule on oodatud kõik vilistlased, täpsem info FB või julia@tkp.ee.

Lühijuttude konkurss “TKP 25”

Et tähistada emakeelepäeva ning meie kooli 25. sünnipäeva, kuulutame välja lühijuttude konkursi “TKP 25”. Osalema on oodatud õpilased, lapsevanemad, õpetajad ja vilistlased – kõigi osalejate vahel loosime välja 4 vSpa 25-eurost kinkekaarti!
Kogume kooli 25. sünnipäevaks lugusid, mälestusi, põnevaid seiku ja iseloomustusi meie koolist – usume, et igaühel on midagi erilist, mida teistega jagada!

TKP 4.kl võistkond sai Suure Piibliseikluse raadioturniiril esikoha!

Eelmise aasta juuni alguses salvestati raadioturniiri “Suur Piibliseiklus” saated Raadio 7s. Meie koolist osales kaks võistkonda 3. ja 4. klassist.
Iga võistkond sai Raadio 7 stuudiosse tulles loosi teel teema, mida tuli tutvustada ja seejärel küsimustele vastata. Iga küsimuse vastuse eest võis saada 2 punkti, kokku 5 küsimuse eest 10 punkti. Lapsed esitasid ka ise küsimuse kuulajaskonnale.
4. klassi võistkonnas olid Laura Liine, Johannes, Mehis ja Juhan. Nemad saavutasid maksimumpunktidega 1. koha, mida jagasid Tallinna Toomkooli II B klassi võistkonnaga. Peaauhind on võimalus osaleda Avatud Piibli Ühingu Piiblilugemise laagris.
Tunnustame väga hea tulemuse eest osalenud õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid!

Legolaud ja üleskutse

Meil on hea meel, nüüd on meil koolimajas vahetundide sisustamiseks legolaud! Oleme kogunud juba teatud hulga legosid, kuid selleks, et kõigile jätkuks ehituseks piisavalt klotse, oleks vaja oluliselt rohkem. Sellest ka üleskutse: annetage oma üleliigsed legod koolile!
NB! Kogume väiksema suurusega legosid (Lego City, Lego Classic jne).